تبلیغات
املاک نایس - گرانترین شهرهای دنیا کدامند + تصاویر

درباره ما

خرید و فروش ویلا در شهرک دریاکنار و خزرشهر شمالی و جنوبی

آدرس: شهرک دریاکنار - املاک آنلاین

09116392262

بایگانی

نویسندگان

صفحات دیگر

تصاویر برگزیده

وب سایت اکسپتیستن هزینه‌های زندگی در هشتصد شهر در سراسر دنیا را بررسی کرده و پانزده شهر گران را از لحاظ شاخص هزینه‌های زندگی فهرست کرده‌ است. در زیر به معرفی 15 شهر گران دنیا می‌پردازیم:پانزدهمین شهر گران دنیا، استکهلم سوئد، شاخص قیمت 204؛ یک وعده غذای فست فودی در منطقه تجاری آن حدود 14 دلار آب می‌خورد! متوسط هزینه اجاره یک آپارتمان در منطقه استکهلم حدود 2690 دلار در ماه می‌باشد.
چهاردهمین شهر گران دنیا، لاهه هلند، شاخص قیمت 208؛ یک وعده غذایی در منطقه تجاری لاهه حدود 23 دلار هزینه دارد. برای یک وعده غذای فست فودی باید 9 دلاربپردازید. اجاره بها در مناطق گران لاهه حدود 1928 دلار در ماه است.سیزدهمین شهر گران دنیا، بریزبین استرالیا، شاخص قیمت 204؛ یک وعده غذای فست فودی در بریزبین حدود 8 دلار است و اجاره بها در مناطقی از بریزبین به 2097 دلار در ماه نیز می‌رسد.
دوازدهمین شهر گران دنیا، هنگ کنگ، هنگ کنگ، شاخص قیمت 214؛ یک وعده غذای ترکیبی فست فودی در هنگ کنگ فقط 4.35 دلار است. اگر بخواهید یک وعده شام مفصل بخورید بایستی حدودا 14 دلار هزینه کنید. ولی هزینه اجاره آپارتمان در این شهر هنگ کنگ را به یکی از گران‌ترین شهرهای دنیا تبدیل کرده‌است زیرا 5123 دلار برای یک ماه برای بیشتر مردم غیر قابل باور است.یازدهمین شهر گران دنیا، سیدنی استرالیا، شاخص قیمت 215؛ اگر بخواهید یک وعده غذای فست فودی در سیدنی بخورید باید حدود 8 دلار پرداخت کنید و این درحالی‌است که اگر بخواهید فقط نان بخورید 2.18 دلار پیاده می‌شوید! هزینه اجاره در آپارتمان‌های رده بالای سیدنی 2792 دلار در ماه است.دهمین شهر گران دنیا، کپنهاگ دانمارک، شاخص قیمت 217؛ در مناطق تجاری کپنهاگ یک وعده غذا حدودا 24 دلار است و به طور معمول یک غذای فست فودی 12 دلار خرج بر می‌دارد. هزینه اجاره یک آپارتمان در مناطق گران این شهر به 2577 دلار در ماه می‌رسد.نهمین شهر گران دنیا، سان فرانسیسکو، آمریکا، شاخص قیمت 218؛ سان فرانسیسکو نیز یکی از گران‌ترین شهرهایی است که زندگی در آن پر هزینه است. یک وعده غذا در منطقه تجاری این شهر حدود 15 دلار است و اگر غذای فست فودی انتخاب کنید باید 7 دلار بپردازید. اجاره خانه در سان فرانسیسکو 3844 دلار در ماه است.هشتمین شهر گران دنیا، پاریس فرانسه، شاخص قیمت 219 دلار؛ ارزان‌ترین غذای فست فودی در پاریس بیش از 10 دلار است و اگر بخواهید یک غذای فرانسوی در منطقه‌ای تجاری تجربه کنید با صورت حساب 22 دلاری مواجه خواهید شد. اجاره خانه در یکی از مناطق اعیان نشین پاریس حدود 3484 دلار ماه است.هفتمین شهر گران دنیا، سنگاپور سنگاپور، شاخص قیمت 228؛ غذاهای فست فودی در سنگاپور آن قدرها هم گران نیست و می‌توانید با 5.80 دلار یک وعده غذای ترکیبی فست فودی نوش جان کنید. غذاهای گران‌تر در مناطق تجاری این شهر حدودا 10 دلار است؛ ولی اجاره بها در مناطق لوکس این شهر بیش از 3885 دلار در ماه است.ششمین شهر گران دنیا، لوزان سوییس، شاخص قیمت 233؛ یک وعده غذای فست فودی در لوزان 14 دلار است و همان غذا در مناطق تجاری این شهر به 21 دلار می‌رسد. اجاره یک واحد آپارتمان لوکس در لوزان حدود 3238 دلار آب می‌خورد.
پنجمین شهر گران دنیا، نیویورک آمریکا، شاخص قیمت 237؛ برای اینکه در نیویورک یک وعده فست فود بخورید باید 8 دلار بپردازید. هزینه غذا در مناطق تجاری به 18 دلار هم می‌رسد. ولی چیزی که نیویورک را به یکی از گرانترین شهرهای دنیا بدل کرده هزینه اجاره است که با 4111 دلار در ماه رقم بسیار بالایی محسوب می‌شود.چهارمین شهر گران دنیا، زوریخ سوییس، شاخص قیمت 256؛ صورت حساب شما برای تنها یک وعده غذای فست فودی در زوریخ 14 دلار خواهد شد و در مناطق تجاری 31 دلار! اجاره بها در زوریخ به بیش از 3841 دلار در ماه می‌رسد.سومین شهر گران دنیا باز هم در سوییس است و این بار شهر معروف ژنو، شاخص قیمت 259؛ پانزده دلار بپردازید تا در یک رستوران فست فودی در زوریخ یک وعده غذا بخورید! هزینه اجاره در مناطق خوب ژنو حدود 357 دلار در ماه هزینه بر می‌دارد.دومین شهر گران دنیا اسلو نروژ، شاخص قیمت 267؛ در اسلو برای یک وعده غذای فست فودی بایستی 15 دلار پرداخت کرد و متوسط غذای یک نفر در مناطق گران‌تر به 40 دلار هم می‌رسد. اجاره آپارتمان در این شهر 2925 دلار در ماه است.و امّا گران‌ترین شهر دنیا، لندن انگلیس، شاخص قیمت 280 ؛ در بالای این فهرست 15  تایی پایتخت انگلیس قرار دارد که یک فرد برای خوردن تنها یک وعده غذا باید 22 دلار هزینه کند. البته غذاهای فست فودی ارزان‌ترند و تقریبا یک وعده 9 دلار است. اگر می‌خواهید یک واحد آپارتمان در مناطق خوب لندن اجاره کنید باید گفت هر ماه چیزی حدود 4338 دلار کنار بگذارید.

منبع: Footofan


شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان: